Agencja niań CiociaNiania

Przyjaciele

 

 

Agencja niań CiociaNiania we Wrocławiu charakteryzuje się tym, że lubimy kontakty z ludźmi i cenimy sobie rzetelną współpracę z innymi firmami. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić różnorodne oferty promocyjne w branżach związanych z dziećmi, rodziną, zdrowiem, urodą i bezpieczeństwem. Ponadto chętnie przywitamy w gronie naszych przyjaciół firmy związane ze świadczenie przeróżnych usług umilających rodzicom czas spędzony poza domem (podczas opieki naszych niań nad Ich dziećmi). Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona naszych przyjaciół, wypełnij proszę formularz po prawej stronie.

 

 

Lista naszych przyjaciół cały czas się powiększa...

Formularz kontaktowy

 1. 1. Nazwa firmy
  Nieprawidłowe dane
 2. 2. Branża
  Nieprawidłowe dane
 3. 3. Adres e-mail
  Nieprawidłowe dane
 4. 6. Treść wiadomości (opcjonalnie)
  Nieprawidłowe dane

www.aravel.pl

AraVel to luksusowe apartamenty w centrum Wrocławia, wynajmowane na krótkie i długie okresy (już od 1 doby). Noclegi w eleganckich, w pełni wyposażonych apartamentach wzbogacone są o szereg udogodnień: Wi-Fi, aneks kuchenny, garaż podziemny, a ponadto przestrzeń, komfort i intymność prywatnego mieszkania. Apartamenty Wrocław to świetne rozwiązanie dla osób podróżujących w celach biznesowych oraz turystycznych. Ulokowane są w nowoczesnych budynkach blisko Rynku, przy ulicach: Czystej, Legnickiej i Walońskiej.

www.app.edu.pl

Akademia pierwszej pomocy specjalizuje się w szkoleniu profesjonalnych służb ratowniczych oraz osób niezwiązanych z branżą medyczną, chcących pogłębić wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa. Dla instruktorów Akademii, przekazywanie wiedzy z zakresu ratownictwa jest nie tylko codzienną pracą, ale również życiową pasją - i właśnie to, wraz z najwyższymi kwalifikacjami, jest najlepszą gwarancją skuteczności prowadzonych szkoleń. Prezentowana przez nas wiedza jest zawsze poparta praktycznymi przykładami, co zapewnia nie tylko mile spędzony czas, ale również skuteczne nauczenie słuchaczy, jak uratować życie lub zdrowie drugiemu człowiekowi.

www.hopek.com.pl

Agencja Artystyczna dla dzieci Hopek jest agencją artystyczną, która na rynku wrocławskim w branży imprez dla Dzieci istnieje od 7 lat. W związku z tym, z pełną odpowiedzialnością, możemy stwierdzić, że jesteśmy grupą animacyjną z najdłuższym stażem i największym doświadczeniem. Kilkaset przygotowanych i zrealizowanych przyjęć dało nam wiedzę, z której teraz chętnie korzystamy, a to skutkuje zadowoleniem Klienta, zarówno Rodzica, ale przede wszystkim Dziecka. Wiemy, co się Dzieciom podoba, świadomie przygotowujemy programy odpowiadając na potrzeby dzieci, podążając za modą, która nieustannie się zmienia i umiejscawia się tam, gdzie ulubieni bohaterowie Dzieci - Smerfy, Piraci, Harry Potter, a obecnie Monster High czy Gwiezdne Wojny. Gwarantujemy najlepszą zabawę.

www.babymama.pl

Sklep BabyMama.pl powstał w 2008 roku . Jako pierwsi zaprezentowaliśmy kobietom w ciąży oraz młodym mamom innowacyjne produkty, które pozwalały z radością oczekiwać na narodziny maleństwa i bez obaw zająć się niemowlęciem po porodzie. Od zawsze chcieliśmy przybliżać Polkom nowoczesne, sprawdzone, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, którymi cieszył się świat. Stąd pomysł na to, aby w jednym miejscu skupić najlepsze produkty najbardziej rozpoznawalnych marek z całego świata. Teraz już tylko jedno kliknięcie dzieli polskie mamy od możliwości korzystania z innowacyjności, która została zaprojektowana z myślą o młodych mamach i w pełni dostosowana do potrzeb maluchów. Światowe marki, najlepsze produkty, innowacyjne rozwiązania, profesjonalne podejście do Klienta, stała obecność w mediach, bezustanne poszerzanie oferty, trzymanie ręki na pulsie- to nas wyróżnia, to świadczy o naszej sile, to pozwala nam wyznaczać trendy na rynku.

www.facebook.com/PracowniaArtMerci

Art Merci to pracownia artystyczna, która łączy w sobie pasję, miłość i ogromne zaangażowanie w tworzenie przedmiotów pięknych i oryginalnych. Spełniamy marzenia zarówno dzieci jak i dorosłych - w naszej ofercie są ręcznie szyte przytulanki, ozdoby pokoju dzięcięcego, ubranka i dodatki, ale także tworzymy niepowtarzalne dekoracje wnętrz. Z ogromną radością realizujemy zamówienia indywidualne, zgodne z kolorystyką i stylem wybranym przez Klienta. Przygotowujemy dekoracje ślubne - poduszeczki pod obrączki, wyjątkowe prezenty i dekoracja stołów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

www.wctd.wroclaw.pl

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka Istotą naszej działalności dla dzieci we Wrocławiu jest kształtowanie kreatywnych osobowości poprzez działania w różnych dziedzinach sztuki. Nasze motto, słowa Janusza Korczaka "Dzieci książęta uczuć, poeci i myśliciele", oznacza wiarę w potencjał twórczy dziecka, jego talenty jawne i ukryte. Zadaniem opiekuna artystycznego jest pomoc w ich rozpoznaniu i rozwijaniu.Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka oferuje warsztaty artystyczne dla dzieci od 1 roku życia, dla młodzieży i dorosłych, warsztaty dla grup zorganizowanych (szkolnych i przedszkolnych), spektakle dla osób indywidualnych i grup, organizację urodzin dla dzieci. Działa u nas również Repertuarowy Teatr Dziecięcy, w ramach którego najbardziej uzdolnieni uczestnicy warsztatów występują w profesjonalnych produkcjach dla dzieci, włączanych do repertuaru. W WCTD odbywają się również bezpłatne warsztaty dla dzieci z rodzin wielodzietnych, projekty edukacyjne dofinansowane prze Gminę Wrocław oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego (jak np. projekt teatralno-plastyczny „ABC sztuki XX wieku”).

www.swiadomamama.pl

Projekt Świadoma Mama skierowany jest do przyszłych i obecnych Mam. Organizujemy bezpłatne spotkania osobno dla Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia oraz osobno dla Kobiet w ciąży. W każdym spotkaniu towarzyszą Nam również znane Mamy ze świata mediów, które uświadamiają, że każda Mama – nawet ta bardzo znana i zapracowana, poświęca dużo czasu i uwagi swojemu dziecku. Wyróżnić tutaj możemy aktorkę - Naszą obecną ambasadorkę – Paulinę Holtz. W programie spotkania oprócz prelekcji Naszych ekspertów (m.in. ginekolog/położna/doula, dermatolog/kosmetolog, fizjoterapeuta, dietetyk), osobiste konsultacji ze specjalistami, możliwość zapoznania się i wypróbowania produktów Naszych partnerów i sponsorów, darmowa sesja fotograficzna. Serdecznie zapraszamy na eventy w całej Polsce!

www.facebook.com/tortywroc

Łasuchowo to artystyczne wypieki i moja pasja:)- torty na różne okazje - chrzest, komunia św., urodziny, imieniny, wesela- muffiny, cupcakes, ciasteczka tematyczne- słodkości wszelakie na eventy oraz spotkania biznesoweWypieki bez żadnych polepszaczy, zdobione wysokiej jakości masą cukrową Barima Top Decor nie zawierającej sztucznych dodatków i alergenów. Wszystkie ozdoby wykonywane na indywidualne zamówienie są JADALNE. Można je oczywiście zasuszyć i zostawić na pamiątkę. Niepowtarzalne stylizacje - ogranicza nas tylko wyobraźnia. Szeroki wybór smaków. Możliwy dowóz do klienta w granicach Wrocławia. Zamówienia należy składać z min. 7 dniowym wyprzedzeniem.