• AraVel to wyjątkowy aparthotel na mapie Wrocławia, oferujący wyłącznie nowoczesne, indywidualnie aranżowane apartamenty w pięciogwiazdkowym standardzie, wzbogacone o usługi hotelowe. Wnętrza wszystkich apartamentów Aravel są projektowane na indywidualne zamówienie, stąd oryginalność wystroju i nowatorskie, rzadko spotykane rozwiązania, takie jak szklane ściany czy drewniane podłogi w łazienkach. Każdy z apartamentów Aravel jest niepowtarzalny.Każdy z apartamentów Aravel jest niepowtarzalny. Apartamenty Aravel zlokalizowane są w prestiżowym apartamentowcu Angel Wings przy ul. Walońskiej oraz przy wrocławskim Rynku, w apartamentowcach przy ul. Krawieckiej i ul. Czystej, a także w reprezentacyjnym budynku Legnicka 17. Aravel to doskonałe zakwaterowanie podczas podróży biznesowej.

Agencja niań CiociaNiania

Kurs pierwszej pomocy

NIE STÓJ Z BOKU I NAUCZ SIĘ DZIAŁAĆ - PRZEJDŻ KURS PIERWSZEJ POMOCY

aid

Zachęcamy opiekunki, opiekunów, rodziców, babcie, dziadków, siostry, braci do skorzystania z możliwości zrobienia kursu pierwszej pomocy w renomowanej placówce "Akademia Pierwszej Pomocy we Wrocławiu". Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy to dla opiekunek i opiekunów bardzo istotna zaleta w pracy z dziećmi, natomiast dla rodziców poczucie bezpieczeństwa, że w każdej sytuacji zagrażającej życiu wiedzą co robić. Nasza Agencja dba o rozwój swoich klientów,dlatego na stałe współpracuje z wyżej wymienioną Akademią Pierwszwej Pomocy. Nauka jest tu w grupach pięcioosobowych i każda z osób ma swojego fantoma i materiały do ćwiczeń. Podejście jest indywidualne, więc wychodzimy z wiedzą i doświadczeniem praktycznym.

Jako matka i założycielka Agencji CiociaNiania sama skorzystałam z możliwości przejścia tego kursu ,dlatego gorąco polecam. Najbardziej podobało mi się to, że ratownicy, którzy prowadzą te zajęcia są czynnymi pracownikami karetki. Instruktorzy mają ogromne doświadczenie zawodowe i umiejętności przekazywania wiedzy, co sprawia, że kończymy kurs z poczuciem dobrego przygotowania do udzielenia pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia.


Gorąco zapraszam do zapisów wszystkich chętnych!


Dodatkowo Akademia Pierwszej Pomocy dla niań z naszej bazy opiekunek oraz rodziców korzystających z naszych usług przygotowała specjalną ofertę cenową. Zajęcia będą organizowane przy zebranej grupie 8-10 osób.


W razie pytań i chęci zapisu proszę o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Poniżej znajdziecie Państwo link do strony głównej Akademii Pierwszej Pomocy,gdzie jest dokładnie opiasną placówka łącznie ze zdjęciami.
Zamieściłam również skan certyfikatu, który otrzymujecie Państwo po ukończeniu kursu jako dowód dla pracodawcy lub dla siebie.
W prezencie rozdawane są również płyty z materiałami do powtórki w domu oraz torebkowa apteczka pierwszej pomocy.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do zapisów. Dla tych z osób co jeszcze nie są do końca przekonane załączam skan programu szkolenia.

 

Agencja niań CiociaNiania we Wrocławiu mocno wspiera wszelkie akcje propagujące zdrowie, odpowiedzialność, pomoc drugiemu człowiekowi. Dbamy oto, aby nasze nianie skorzystały z możliwości uczestnictwa w kursie pierwszej pomocy.

Uważamy, że wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest wiedzą,
którą powinniśmy nabywać już od najmłodszych lat i jest wprost niezbędna w pracy z Maluchami.

Uczmy siebie, nasze dzieci,nasze nianie tego jak ważne jest reagowanie na to co się dzieje wkoło nas. Umiejętność odpowiedniego zachowania się w sytuacji zagrażającej życiu jest czymś nieocenionym,bo ratuje ludzkie życie. Bierzmy udział w takich akcjach, uczmy się pomagać innym, nie stójmy z boku.

 

STAŃ - POMYŚL - DZIAŁAJ !

 

Jako partnerzy Akademii Pierwszej Pomocy we Wrocławiu zaznaczyliśmy swoją obecność na festynie zorganizowanym 14.09.2013 w Kobierzycach.

Nasza agencjia niań była również na Wrocławskich Dniach Promocji Zdrowia 28.09.2013 na wyspie słodowej we Wrocławiu,

oraz na szkoleniu w XIV gimnazjum Kołłątaja 29.11.2013 we Wrocławiu.

 

Zespół Agencji CiociaNiania