Agencja niań CiociaNiania

Opinie

oczekujac blog o agencji niań ciocianiania wrocław

Ostatnio Gabi miała swój pierwszy raz z nianią.

W licznym gronie Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia oraz Kobiet w ciąży z Wrocławia i okolic mogliśmy uczestniczyć w osobnych warsztatach z cyklu „Czas dziecka” i osobnych warsztatach „Radość z ciąży”, które poprowadziła Nasza Ambasadorka, Aktywna Mama i Aktorka – Pani Paulina Holtz. Podczas spotkania Świadomej Mamy we Wrocławiu obyły się również warsztaty praktyczne „Pielęgnacja i bezpieczeństwo”.

Dzwoniąc do Agencji Ciocia Niania we Wrocławiu miałam trochę mieszane uczucia.

Z jednej strony wiedziałam, że przecież nic złego nie może się stać, bo to zarejestrowana firma; nie oddaję dziecka przypadkowej osobie tylko niani, która ma doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi, ale mimo to miałam w sobie niepewność - nawet nie potrafię tego opisać.....

Czytaj więcej na blogu www.oczekując.pl

 

 


świadoma

Kolejne spotkanie Świadomej Mamy w VI edycji odbyło się 3 lipca 2014 roku w Hotelu Mercure we Wrocławiu przy pl. Dominikańskim 1.

Postanowiliśmy razem z Kubą, że zostawimy Gabi z opiekunką na parę godzin, aby w tym czasie móc spotkać się na Blog Day z innymi blogerami we Wrocławiu. Brysia jest aktualnie na etapie interesowania się wszystkim i najchętniej spędza czas na świeżym powietrzu lub na kolanach - tych swoich - raczkując. Dlatego takie rozwiązanie wydało nam się najlepsze dla każdego.

O bezpieczeństwo Naszych Maluchów podczas spotkania dla Mam i dzieci (11:00-14:00) oraz podczas warsztatów praktycznych dbała profesjonalna opieka z AGENCJI NIAŃ CIOCIANIANIA we Wrocławiu w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw z różnego rodzaju atrakcjami dla Dzieci.

Warsztaty skierowane do Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia - „Czas dziecka” rozpoczęliśmy od wystąpienia Pani MAGDALENY PALIŃSKIEJ – dietetyk (Dor-Diet / Doradztwo Dietetyczne), poprowadziła prelekcję na temat kształtowania w dziecku właściwych nawyków żywieniowych. Pani Magdalena podczas przerw udzielała wielu indywidualnych konsultacji Naszym uczestnikom.

Jaka jest rola ojca, jak wygląda relacja dziecka z matką, jak wpływ mają narodziny dziecka na rodziców usłyszeliśmy dzięki Pani URSZULI MRÓZ – psycholog (Gabinet Psychoterapii). Pan Urszula uświadomiła Nas również jakie uczucia wzbudza w dziecku pojawienie się rodzeństwa.

Czytaj więcej na blogu swiadomamama.pl